Багато хто вже чув про покоління дітей-індиго, але мало хто знає, що існують ще й райдужні діти. Хто це такі і як вони допоможуть врятувати людство? Про це пише Znaj.ua.

Індиго

Діти-індиго вважаються воїнами, які з’явилися, щоб зруйнувати застарілі системи. З’явилися вони ще в 80-х роках ХХ століття. З них виростають справжні лідери думок: вони приносять все нове, експериментують і борються за право вибору, власні ідеали і думки.

Кристали

Кришталеві діти, що народилися в епоху 90-х, – добрі і спокійні. Вони миролюбні і вміють прощати, люблячі, понад чутливі (тому вони часто страждають алергіями), чуйні і творчі. Саме люди цього покоління найчастіше їдуть вивчати духовні практики, захоплюються йогою і сповідують вегетаріанство. Серед їх відмінних рис – пізній розвиток мови і поява спогадів про минулі життя. Їх світло робить кращим наше похмуре життя, вони позбавляються світ від зла, брехні і маніпуляцій. Кристали вміють і вчать інших прощати.

Райдужні
Вони прийшли на зміну дітям індиго і кришталевим дітям з важливою місією – допомогти людству вилікуватися і продовжити розвиток. Райдужні діти з’явилися на планеті на початку 2000-х, коли все людство заговорило по мобільним і навчилося добувати інформацію з інтернету.

Вважається, що такі малюки народжуються без карми, тому вони можуть радіти життю незважаючи на всі труднощі, які були в їх минулому. На відміну від звичайних дітей, райдужні готові взяти своє життя в свої руки і побудувати його так, як вони цього хочуть. Однак, їх не можна назвати бунтарями, адже вони в першу чергу несуть світло в наше життя. Вони як справжні веселки після дощу: всіх люблять і нікого не бояться, без побоювання дають зрозуміти, що саме їм потрібно, мають сильну волю і характером, що часто плутають з упертістю, надзвичайно енергійні, тонко відчувають кольори і їх відтінки, неймовірно творчі, часто народжуються в сім’ях кришталевих батьків;