26-29 листопада відбувся завершальний етап спільного проекту Чеського університету природничих наук (CULS), Сумського національного аграрного університету та Сумського державного університету “Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень”, який впроваджується за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку. На цей раз до Сум завітав проектний експерт CULS, PhD Хінек Рубік.

За короткий період часу відбулося достатньо багато цікавих заходів. Так під час першої зустрічі за круглим столом представники студентського самоврядування СНАУ та СумДУ обговорили багато аспектів зі студентського життя та отримали корисні поради від нашого експерта, а також переможці міні-грантів, з підтримки ініціатив студентського самоврядування, представили дуже цікаві звіти по реалізації власних проектів.

Наступним етапом була зустріч з представниками різних факультетів СНАУ та СумДУ, які звітували щодо якості освітніх програм, за результатами вони отримали сертифікати від Center for Higher Education Studies, Чехія, який входить до іноземних акредитаційних агентств та агентств забезпечення якості вищої освіти.

Під час останньої зустрічі науковці звітували про виконання проекту – переможця конкурсу наукових грантів оголошеного в рамках спільного проекту “Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень”.

Визнання якості освітнього рівня, і надання сертифікатів Європейського зразку підтверджує інтенсивний розвиток ВУЗів.

Проект впроваджується за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку. Координатор проекту від України – проектний менеджер, к.е.н., доцент О.М. Замора.