Приміром, деякі із них не можуть дозволити британські школи, а тому навчались у Будапешті.

Навіть якщо ви не королівської крові, ваші діти можуть

Тіна Кароль поділилася подробицями навчання сина у Великій Британії
навчатися в королівському коледжі та університеті. Якщо ви, звичайно, український чиновник або депутат. Народні обранці хочуть, щоби їхні діти навчалися поруч із принцами та майбутніми королями і можуть легко заплатити 30 тисяч доларів на начання своїх нащадків, – йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Журналістка ТСН склала рейтинг шкіл та університетів, де навчаються діти політеліти.

Нардеп Сергій Алєксєєв розповів, що його дочка навчається у британській школі і це обходиться у 20 тисяч доларів на рік. Народний депутат Ольга Богомолець каже, що навчання у Великій Британії не могли собі дозволити, тому старша дочка навчалась у Будапешті – за 10 тисяч євро на рік.

Колишні нардепи теж обирають гарне. Роман Насіров та Ірена Кільчицька обирають і Новопечерську школу та Кловський ліцей відповідно.

Елітна освіта: де навчаються діти українських чиновників - ea640b924cd2d7ea005fd0a55e9fe61a

А дочка Дмитра Добродомова, громадянка Канади навчалася закордоном.

Пройдемося королівськими коледжами: нардеп Борис Розенблат повідомив, що його син навчався у Букінгемському університеті, а у Тарути дочка вчилася у Лондонському економічному коледжі.

Вадим Новинський розповів, що його син навчався в університеті Сент Андрюс, у тому де навчався і принц Уільям за 30 тис фунтів на рік.

Кореспондент ТСН Дар’я Щаслива

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу