Напередодні Міжнародного Дня інвалідів, який Генеральна Асамблея ООН проголосила відзначати 3 грудня, згуртовані та талановиті творчі колективи Центру культури і виховання студентів Уманського НУС, перейнявшись непростою долею людей з вадами здоров’я, вирушили передати часточку милосердя, добра, щирості та доброти у своїх театральних, пісенних і хореографічних композиціях людям, які потребують нашої з вами уваги, підтримки та розуміння.

Талановиті молоді артисти та їх креативні керівники влаштували справжнє феєричне свято. В актовій залі Уманського медичного училища всі присутні, здебільшого люди з обмеженими фізичними властивостями і вадами здоров’я та ті, хто ними опікується, дякуючи талановитій молоді, відчули силу духу, повноцінність яскравого і насиченого життя.

Не дивно, що з давніх часів і до теперішніх днів, у людей, яких ми зараз відносимо до категорії «люди з інвалідністю», були обмежені можливості до участі у житті суспільства. Однак у всі часи турбота про таких осіб трималася на щирій і добрій волі окремих людей. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними та високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, соціально ініціативними і життєствердними людьми, які надихають багатьох на нові звершення.

Артисти своїми творчими подарунками запалили очі тих, чиї серця потребують уваги та співчуття, красномовно передавши глядачам дух оптимізму, наспівуючи мелодію впевненості у завтрашньому дні, надійності підтримки оточуючих. Ми – поруч, ми – ваша надійна опора, не залишимо вас, адже ви – частина нашого життя. Такі молоді, талановиті та добрі серця впевнено переконують всіх, що інвалід – це не людина з обмеженими можливостями, а людина з почуттям віри, впевненості та добра у серці.

Така увага та розуміння з боку небайдужих дає змогу людям з обмеженими фізичними можливостями вірити і жити повноцінно, яскраво та насичено.

Прес-центр Уманського НУС