Бізнес-школа для підлітків «Енергія змін» стартувала у Луцьку 9 грудня о 12:00. Навчання безкоштовне, триватиме чотири місяці. Місце проведення занять – Волинська обласна бібліотека для юнацтва.
Зі слів організаторів, головна мета проекту – надати початкові знання та навички з самозайнятості та підприємництва в навчально-ігровій формі, розвиток “підприємницького” мислення, уміння ефективно працювати в команді та сформувати позитивну думку підлітків щодо можливості реалізувати себе в Україні.

До участі у проекті запрошуються підлітки 12-15 років, які мають бажання створити власний бізнес в майбутньому або зараз.

Конкурсний відбір, основний критерій – мотивація учасника.

Довідково: в 2017-18рр. за підтримки УВКБ ООН та Крим SOS для дітей з сімей ВПО та інших вразливих категорій у м.Луцьку був успішно реалізований проект для «Бізнес-школа для підлітків «Енергія змін».

Пройшли навчання 32 підлітка, 10 успішно захистили свої бізнес-плани перед журі, яке складалося з місцевих підприємців і отримали подарунки.

9 грудня розпочалися заняття в другій Школі бізнесу для підлітків. Під час навчання підлітки створюватимуть власний проект, проходячи всі необхідні кроки від ідеї до бізнес-планування.