З метою залучення до освітнього процесу працівників установ, діяльність яких має безпосереднє відношення до спеціальностей закладів вищої освіти, викладач циклової комісії правознавчих  дисциплін, Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Людмила Бачинська, провела для  груп   ПВ(н)-26 та ПВ(н)-27 лекцію-екскурсія  з навчально дисципліни: «Організація судових і правоохоронних органів» на тему: «Міністерство юстиції України та його органи »

Мета заняття: детально ознайомити студентів із роботою Міністерства юстиції України та його територіальними органами, структурою і функціями

До заняття був запрошений керівник Головного територіального управлінні юстиції у Львівській області, Тарас Грень та фахівці управління, які ознайомили майбутніх фахівці права з аспектами роботи Міністерства юстиції України та його органами. Під час зустрічі студентам детально розповіли про особливості роботи даного органу, його завдання та напрями роботи. Зокрема, студентів ознайомили із роботою Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, відділом державної реєстрації нормативно-правових актів, відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти, Управлінням Державної виконавчої служби та іншими структурними підрозділами.

Одночасно студентам розповіли про можливості користування електронними сервісами Мін’юсту та відкритого доступу до них. Також майбутніх правників ознайомили з новинами проекту #ЯМАЮПРАВО. Студенти-правники оглянули кабінети, побачили умови праці, побували у всіх структурних підрозділах та поспілкуватись з фахівцями щодо деталей їх роботи і можливості розпочати свою професійну кар’єру в органах юстиції.

Завдяки невимушеному спілкуванню cтуденти-правники дізналися відповіді на безліч запитань. Така лекція сприяє набуттю студентами теоретичних знань, розвиткові мислення і професійного судження, використати отримані знання при вивченні дисципліни, формуванню мотивації навчально-пізнавальної та професійної діяльності тощо.

 

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі ЗМІ та зв’язках з громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права