На допомогу Новій українській школі в Уманському національному університеті садівництва за ініціативи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин і кафедри біології було підготовлено науково-практичний семінар «Створення сучасного освітнього середовища в аспекті викладання біології та хімії в Новій українській школі».

У рамках проведення даного заходу вчителі біології та хімії з Лисянського району мали чудову нагоду відвідати Уманський НУС. Затишна атмосфера, створена професорсько-викладацьким складом кафедри, сприяла кращому засвоєнню поданого матеріалу присутніми.

Важливість висвітлюваних тем стосується кожного, адже від професійного досвіду вчителя, від його  фахового зростання залежить гуманізація освіти в цілому та її особистісно-орієнтований напрям. Але викладачі кафедри здатні долати прірву між освітою та потребами життя.

Створення сучасного освітнього середовища в аспекті викладання біології та хімії в Новій українській школі розглядали в Уманському НУС - 3 4

Порядок роботи науково-практичного семінару містив в собі і теоретичну, і практичну складову. Гості мали змогу ознайомитися з навчальними лабораторіями університету і навіть попрацювати за мікроскопами та відчути себе знову студентами. Сучасне оснащення лабораторій Уманського НУС дає змогу молоді відповідати вимогам завтрашнього дня та краще використовувати свої розумові здібності, а це і є головною метою організації навчального процесу з точки зору компетентнісного підходу. Адже сучасному вчителю необхідно вміти організувати навчання так, щоб воно стимулювало зацікавленість і бажання разом думати і дискутувати, ставити оригінальні питання й оцінювати нестандартні ситуації, проявляти незалежне креативне мислення, формулювати ідеї, висловлювати різноманітні точки зору. Мотивація учнів до нових, на сходинку вищих здобутків та інтелектуального зростання дасть змогу вже через короткотривалий проміжок часу побачити позитивну динаміку в освіті на шляху до формування компетентності учнів.

Створення сучасного освітнього середовища в аспекті викладання біології та хімії в Новій українській школі розглядали в Уманському НУС - 1 4

Прес-центр Уманського НУС