В Україні набирає обертів грип. На вимушені канікули відправляють учнів тих шкіл, де перевищено епідеміологічний поріг. Майже 160 тисяч людей – стільки вже захворіли на грип та ГРВІ по всій Україні. І більшість з них – це діти.

У деяких регіонах ситуація наблизилась до епідемічної. Тому місцева влада зважилась оголосити карантин. На Закарпатті не ходять до шкіл та дитячих садочків діти двох районів. На Дніпропетровщині закрили на карантин більше 100 класів – у Дніпрі, Кам`янському, Нікополі та Павлограді. У Запоріжжі таких класів 38 – там захворіли 13 відсотків учнівГоловна  ?  Новини  ?  11 грудня 2018
Рішення про призупинення навчального процесу приймають шкільні колективи спільно з районними управліннями освіти – Микола Поворозник

У столиці спостерігається незначне погіршення епідемічної ситуації серед школярів щодо захворюваності на грип і гострі распіраторні інфекції. Захворюваність серед школярів зросла на 8,9% у порівнянні з 48-м тижнем епідсезону. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Наразі для учнів початкових класів спеціалізованої школи № 88 Печерського району столиці призупинено навчальний процес. У Святошинському районі призупинено навчання у одному з класів школи № 50 та у ще одному – у НВК «Лілея», – зазначив Микола Поворозник та наголосив, що дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть.

У Краматорську Донецької області від 5 по 11 грудня в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах призупинили навчання через спалах грипу та ГРВІ. Про це йдеться на сторінці Краматорського самоврядування у Facebook.

Розпорядження вже підписав секретар Краматорської міськради Денис Ошурко. Рішення ухвалили одноголосно на засіданні оперативного штабу з координаційної діяльності щодо запобігання поширенню захворюваності серед дітей шкільного віку на грип та ГРВІ.

Зазначається, що на період епідемії до стабілізації і поліпшення ситуації в місті буде діяти комплексний план заходів з профілактики гострих респіраторно-вірусних інфекцій.

На Сумщині призупиняють навчання у школах через масове занедужання дітей на грип та ГРВІ. Карантин запровадили щонайменше у 5-ти навчальних закладах. Про це повідомили в ефірі “Сніданку 1+1“.

“До лікарів звернулися понад 6 тисяч людей: переважно це діти до 17-ти років. Найбільше пацієнтів –  серед жителів Охтирського  району”


На Харківщині півсотні шкіл закрили на карантин через грип на карантин закрили 46 шкіл і 6 дитячих садків. За даними ОДА, повністю закриті 30 шкіл, ще в 16 закрито 46 окремих класів.

За словами начальника Управління охорони здоров’я ХОДА Богдана Федака, від жовтня в Харківській області на грип та ГРВІ захворіли понад 75 тисяч осіб, з них майже 3,5 тисячі – діти.

Карантин в навчальних закладах Сєверодонецька подовжено до 19 грудня, оскільки захворюваність на грип та ГРВІ в обласному центрі Луганщини не зменшується.
Про це йдеться в оголошенні, розміщеному на офіційному сайті Сєверодонецької міськради

«У зв’язку з великою динамікою росту, з метою стримування росту захворюваності на грипта ГРВІ, недопущення епідемічних ускладнень захворюваності серед працівників та учнів закладів освіти міської ради 14.12.2018 р. міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення подовжити обмеження навчального процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах відділу освіти Сєвєродонецької міської ради по 19.12.2018 р. включно», – йдеться в оголошенні.