З 1 січня  2019 року зарплата науково-педагогічних працівників зросте на 20%. Відповідну постанову було прийнято на засіданні Кабміну сьогодні, 18 грудня 2018, у Будинку Уряду.

«За останні 2 роки ми суттєво підвищили зарплати педагогам – вчителям, вихователям у дитсадках. Однак, жодне із цих підвищень не стосувалося викладачів – науково-педагогічних працівників, які працюють у наших університетах.  Цьогоріч саме вони отримають найбільше збільшення заробітної плати – на 20%. Навіть попри війну та складну економічну ситуацію ми мусимо інвестувати у наших вчителів, вихователів та викладачів. Збереження та розвиток нашого людського та інтелектуального потенціалу – пріоритет для Уряду, і ми це демонструємо реальними рішеннями», –  пояснила Міністр освіти і науки України.

З січня 2019 року  зарплати усіх науково-педагогічних працівників загалом підвищаться на 20%.

Зарплати інших педагогічних працівників, як і решти бюджетників, наступного року зростуть на 9%.

МОН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “З 1 січня 2019 року зарплата викладачів вишів підвищиться на 20%”
  1. Новина не знаходить офіційного підтвердження на сайті рішень уряду https://www.kmu.gov.ua/ua/npasearch, а також у порядку денному засідання уряду від 18.12.18 коли це рішення було начебто прийняте (посилання https://www.kmu.gov.ua/ua/meetings/zasidannya-kabinetu-ministriv-ukrayini-18-12-2018).
    Отже, це черговий передвиборчий ФЕЙК! Перевіряйте будь-ласка першоджерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *