Де в Україні кузня математичних талантів? - 111111111Вихованці Вінницького міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору матимуть змогу безкоштовно вивчати математику англійською та французькою мовами.

Окрім того, рішенням сесії Вінницької міської ради значного поліпшення зазнала матеріально-технічна база Центру. Тепер кожен учень на заняттях забезпечуватиметься ноутбуком, що дасть можливість учителям упроваджувати сучасні освітні технології у навчальний процес, підвищуючи його ефективність.

Відкритий у 2008 році за спільної ініціативи Міністерства освіти і науки України та Вінницького міського голови Володимира Гройсмана, Центр став справжньою кузнею математичних талантів не лише Вінниччини, а й України.

За час існування Центру, його учні здобули 16 золотих, 14 срібних і 7 бронзових медалей на міжнародних математичних змаганнях.

Щорічно заняття в Центрі з інтеграції до європейського та світового освітнього простору відвідують понад 120 учнів 2 – 11 класів. Відбір на навчання є конкурсним: спочатку адміністрації навчальних закладів міста подають клопотання на учнів, які мають особливі здібності до математики та виявили стійкий інтерес до вивчення основ наук, а потім школярі проходять конкурсну співбесіду.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *