Навчаюся в університеті, та тепер маю можливість на рік поїхати до Америки за програмою з вивчення іноземної мови. Проте керівництво закладу, де я навчаюсь, не надає мені академічної відпустки. Як мені розв’язати цю проблему? Інна В., м. Київ Відповідно до ст. 45 Закону України “Про вищу освіту”, якщо Ви навчаєтесь у вищому навчальному закладі, відповідно можете переривати навчання у зв’язку з обставинами, що унеможливлюють виконання навчального плану. До таких обставин законодавець відносить стан здоров’я; призов на строкову військову службу (у разі втрати права на відстрочку від неї); навчання чи стажування в освітніх і наукових установах іноземних держав тощо). Якщо Ви перериваєте навчання, Вам мають надати академічну відпустку на час навчання за кордоном. Тому треба письмово звернутися до керівництва Вашого навчального закладу із заявою про надання академічної відпустки та було б не погано додати до неї копію Вашого виклику (запрошення) на навчання за кордон. За матеріалами «Юридичний вісник України»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу