Доброю традицією стало у Львівському кооперативному коледжі економіки і права – «Новорічні зустрічі в родинному кооперативному колі» , що були ініційовані директором коледжу Наталією Зубко   та проведені за підтримки об’єднаного профкому коледжу та правління Львівської облспоживспілки. Ведучими були  Ірина Москалюк та  Олена Маньків.

Новорічні зустрічі в родинному кооперативному колі - IMG 20181222 163344 1 e1545896368901
bmd

Вітали свій колектив директор коледжу, заступники директора, голова профкому, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі та інші. Музичний супровід – Роман Голиш, Михайло Бакус та викладацький хор  кооперативного коледжу економіки і права – «Галичаночка». Розігрували  сценки під керівництвом Лесі Мастикаш .

В холі коледжу гостей святкової події зустрічали яскраво прикрашені композиції присвячені новорічним та різдвяним святам. На поріг приходить 2019 рік – Рік Жовтої Земляної Свині.  І все частіше звучать ці вітання: «З Новим роком!», і в душі оживає казка. Проходять роки, а та дивна казка залишається з нами на все життя. Нехай ваше життя стане справжньою Казкою !  Віримо ,що Новий 2019 рік подарує кожному з нас тільки позитив, що все погане піде і ніколи вже  не повернеться!

 

Тож нехай нам Рік свині, щирі українці,

Принесе і радість й втіху по самії вінці,

Хай іде зло з України, скажем усім: «Годі!

Годі бити та стріляти ворогам на Сході!»

Хай живе в добрі й любові кожная родина,

Хай у мирі стане жити рідна Україна!

 

Хочеться щоб сповнилися всі ті світлі побажання, які лунали на новорічній сцені, щоб кожен поніс додому світло та радість цього свята і поділився з рідними, щоб чудові зимові свята наповнили наші серця світлою радістю, оптимізмом і любов’ю.  Бажаємо всім щастя, натхнення у праці та навчанні , віри у власні сили, натхнення, творчої наснаги, миру, добра, здоров’я, і ці почуття не залишали нас протягом усього 2019 року! Від щирого серця ми вдячні нашим військовим за те, що чисте небо. Бажаємо їм щастя, міцного здоров’я, родинного благополуччя. Хай у всьому їх супроводжує успіх!

Новорічні зустрічі в родинному кооперативному колі - viber image 1 e1545896411524

Всім нам щасливого Нового року і веселого Різдва Христового!

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу