27 грудня на базі Центральноукраїнського національного технічного університету відкрито перший для закладів вищої освіти Кіровоградської області Центр інклюзивної освіти. ЦІО створено в рамках реалізації соціального проекту «Гідна робота та можливості соціалізації для людей з особливими потребами» Громадського бюджету міста Кропивницький за 2018 рік.

В ЦНТУ відкрито перший Центр інклюзивної освіти - Foto TSIO v TSNTU 4

Соціальний проект «Гідна робота та можливості соціалізації для людей з особливими потребами» було підготовлено викладачами та студентами Центральноукраїнського національного технічного університету. Реалізація проекту тривала майже один рік. Мета Центру інклюзивної освіти – навчання людей з особливими потребами навичкам роботи за ПК, необхідним для їхньої подальшої роботи в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, у сфері програмування, обробки інформації, адміністрування сайтів тощо.

Як зазначив під час відкриття Центру інклюзивної освіти міський голова Кропивницького Андрій Райкович, проекти підтримки інклюзивної освіти мають надзвичайне соціальне значення для міста та територіальної громади, які мають за мету інтеграцію до європейської спільноти.

Студент ІІ курсу кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ Олексій Голодок подякував керівництву міста, керівництву університету та усім небайдужим громадянам, які брали участь у створені Центру інклюзивної освіти. Тепер, завдяки наявності даної аудиторії, такі студенти як Олексій матимуть можливість не лише навчатися індивідуально, а й відвідувати заняття разом зі своїми академічними групами, коли ці заняття проходитимуть на першому поверсі університету в кабінеті Центру інклюзивної освіти.

В ЦНТУ відкрито перший Центр інклюзивної освіти - Foto TSIO v TSNTU 2

Навчатися в даному центрі зможуть не лише студенти чи абітурієнти Центральноукраїнського національного технічного університету, навчання для усіх категорій громадян із особливими потребами безкоштовне. Викладатимуть в Центрі інклюзивної освіти на волонтерських засадах студенти та спеціалісти Центральноукраїнського національного технічного університету.

За інформацією ЦНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу