16 січня в Сумській загальноосвітній школі I-III ступенів № 12 ім. Б. Берестовського стартував проект «Шкільний офіцер поліції». У рамках його реалізації управлінням патрульної поліції та управлінням освіти і науки Сумської міської ради було підписано план спільних заходів, спрямованих на ефективну профілактику правопорушень серед школярів.

Як зазначила директор ЗОШ №12 Ірина Губська, метою проекту є профілактика негативних явищ і правопорушень в шкільному середовищі завдяки взаємодії підрозділу патрульної поліції з адміністраціями навчальних закладів. Вона висловила надію, що відтепер превентивне виховання учнівської молоді стане ще ефективнішим.

Після підписання документа керівником патрульної поліції Сумщини Олексієм Калюжним і начальником управління освіти і науки Антоніною Данильченко шкільні офіцери поліції, які раніше пройшли спеціальну підготовку, провели своє перше заняття для учнів школи №12. Відзначимо, що всі заняття проходять відповідно до програми «Школа і поліція», схваленої Міністерством освіти і науки України.

Поліцейські провели ознайомлювальне заняття, на якому розповіли про основні правила дорожнього руху, в ігровій формі продемонстрували жести регулювальника, а також спільно з дітьми виготовили світловідбиваючі елементи, які прикріпили до шкільних ранців. Наприкінці заняття школярі отримали в подарунок від поліцейських дитячі навчальні посібники з Правил дорожнього руху «1000 і 1 поворот».