Міністерство освіти і науки та Міністр Лілія Гриневич засуджують безпрецедентний прояв насильства, який стався в київському ліцеї №157, коли 16 січня 2019 року один з батьків жорстоко побив учителя фізкультури. У зв’язку з цим МОН звернулося листом до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, щоб він взяв розслідування цієї справи під особистий контроль.

«Ця ситуація немає виправдання, і нападник, якого вже затримала поліція, має зазнати справедливого покарання. Тому ми просимо керівництво МВС взяти справу та її розслідування під особистий контроль. Постраждалий учитель в лікарні, йому завдані серйозні ушкодження. Але не менш жахливо те, що це сталося на очах у дітей, які також зазнали важкої психологічної травми. Тому ми закликаємо педагогічний колектив, психологів та батьківську спільноту ліцею об’єднатися, разом подбати про дітей та обговорити, як уникнути подібних ситуацій в майбутньому», – зауважив т.в.о. Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

У листі, яким МОН звернулося до Міністра внутрішніх справ, йдеться про те, що безпека всіх учасників навчального процесу – вчителів, батьків та школярів – є обов’язковою передумовою успішного отримання освіти.

«Школа – один із основних фундаментів нашої держави, тому за жодних обставин ми не можемо допустити, щоб на її території, з вчителями, які є серцем шкільної освіти, на очах у дітей, яким ми мусимо передати цінності взаємоповаги та цивілізованого співжиття, чинилося насильство та знущання», – зазначається у листі.

МОН також наголошує, що «покарання винного та рішуче засудження з боку держави подібних насильницьких дій є необхідним для захисту та розвитку як українського вчительства, так і школярів, які в майбутньому розбудовуватимуть нашу країну».

2 коментар до “МОН засуджує жорстоке побиття вчителя та просить міністра внутрішніх справ взяти розслідування під особистий контроль”
  1. Коли вчителя побили і це показали по ТВ то МОН зарухалося. А так від них ніякої користі на захист вчителя. Я двічі в 2018 році зверталася до них із заявами про МОБІНГ, ПСИХОЛОГІЧНЕ НАСИЛЬСТВО, НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ ДИРЕКТОРА, яка без розбору ситуації зробила мене винною і скориставшись моїм сртесовим , шоковим станом змусила мене написати заяву на звільнення. Заяви спустилися на місто. Так само поступили і в Адміністрації Президента, Фонді Порошенка, у Верховній Раді, у Державній службі якості освіти. Від Уповноваженого з прав людини, міської ради, управління освіти, управління Держпраці, прокуратури, поліції лише відписки. Суд про поновлення на роботі я програла бо директор брехала, а свідки, завуч і секретар, не сказали правду, боячись втратити роботу. Засідання комісії в управлінні освіти через 9 місяців було формальним і брехливим. За 11місяців я так і не добилася правди і справедливості. Хороші вчителі (24 роки стажу роботи з особливими дітьми, вища категорія, звання, обласна і міська грамоти, подяка, публікації в журналі, учні мене люблять, хочуть , щоб я їх вчила) нікому не потрібні. Щоб не взяти мене на роботу і закрити мою вакансію, директор взяла на моє місце ( уроки в підготовчрму, 1-9 класах) 21- річну дівчину з індивідуального навчання, яка пропрацювала лише 7 місяців, ще досі вчиться. На директора ніхто не має впливу. Ось така правда реального життя вчителя. Нема тіла – нема діла!!!

  2. МОН засуджує…а ООН занепокоєний, ще й ОБСЄ з ПАРЕ сподіваються на диво…яке не трапляється…і до чого тут якісь вуха…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *