Столичні школи закриваються на карантин через грип. Через грип у 18 школах Києва (285 класів) тимчасово призупинено навчальний процес, повідомили в прес-службі Департаменту освіти і науки КМДА.

«Станом на 21 січня в Києві призупинено навчальний процес внаслідок карантину в 18 закладах загальної середньої освіти (285 класів). З них повністю – 11 шкіл, частково – 7 освітніх установ», – розповіли в департаменті.

Так, через грип відразу в шести школах Оболонського району повністю призупинено навчання: №9, №168, №210, №233, навчально-виховні комплекси №20 та «Ластівка».

У Печерському районі повністю закриті дві школи: гімназії №32 та №109. У Святошинському районі на карантин закрили школи №235 і №13. Крім того, в Солом’янському районі закриті всі класи в школі-дитсадку «Золотий ключик».

Також зазначається, що, станом на 21 січня, в столичних школах відсутні більш 41,6 тис. учнів з різних причин. Це 15% від загальної кількості учнів.

За минулий тиждень на Рівненщині захворіло на грип майже 8 тисяч осіб, половина з них – діти. У трьох районах Рівненської області через грип закрили школи на карантин.

Як зазначається, за даними Рівненського обласного лабораторного центру, у Рівненській області збільшується кількість хворих на грип та ГРВІ. Зокрема, за минулий тиждень на грип захворіло майже 8 тисяч осіб, зокрема, 4,5 тис. дітей до 18 років. Крім того, протягом тижня було госпіталізовано 177 осіб, з них 117 дітей.

Наразі найвищий рівень захворюваності спостерігається у Костопільському районі, де протягом тижня захворіли 1,2 тис. осіб, у всіх школах району на тиждень продовжили канікули. Крім того, на карантин закриті школи у Дубенському та Гощанському район.

У Чернівцях на карантин закриватимуть не школи, а окремі класи.Там, де є найбільше хворих учнів. Як розповіла  Олена Кузьміна, заступниця начальника управління освіти Чернівецької міської ради, станом на сьогодні, 21 січня, у школах Чернівців через ГРВІ відсутні 7,3% учнів.

Проте є окремі школи, у яких відсоток відсутніх дійсно значний. – У місті є кілька шкіл, у яких відсутні 10% і більше. «Лідирує» у цьому переліку гімназія №7 – там 20% учнів не вийшли до школи через ГРВІ, – каже Олена Кузьміна. – 13,3% відсутніх у школі №6, 13,2% – у школі №8, 12,4% – у гімназії №1, 10-11% відсутніх – у школах №17, 40 та 41.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *