У НТУ “Харківський політехнічний інститут” завершився фестиваль “Канікули з політехом”, який традиційно проводять у виші під час шкільних канікул. Цьогоріч до нього долучилися майже 1 тис учасників – школярі різного віку, їхні батьки, а також вчителі Харківщини.

Гостям запропонували майстер-класи, воркшопи та лабораторні досліди за різними напрямами – мехатроніка, 3D-друк, хімія, ливарне виробництво, сонячна енергетика, менеджмент. Наприклад, під час практичного уроку з хімії учасники перевіряли наявність нітратів у продуктах, вчились виготовляти “ідеальну” карамель, дізналися про нешкідливі харчові добавки та способи виготовлення жуйки.

Наукові лекції, майстер-класи, воркшопи та лабораторні досліди: у ХПІ завершився фестиваль “Канікули з політехом” - 5c45ad18a5207826039144

Вперше в межах проекту працювала школа з енергетичного напряму “Electrolium”, організована викладачами та студентами кафедри передачі електричної енергії ХПІ. Її учасниками стали вісім школярів, які спробували себе в ролі інженерів-проектувальників. Працюючи над власним проектом, вони відвідували лекції, майстер-класи та воркшопи в стилі STEM. Під керівництвом викладачів вишу учні працювали з паяльниками, використовували різні вимірювальні прилади, робили складні фізико-математичні розрахунки. За результатами змагань учасники отримали подарунки від організаторів.

Наукові лекції, майстер-класи, воркшопи та лабораторні досліди: у ХПІ завершився фестиваль “Канікули з політехом” - 5c45ad1850453925813558

Для школярів старших класів організували експрес-тестування з української та англійської, математики, фізики, біології, хімії, історії. Так, понад 260 старшокласників пройшли тестування на кшталт ЗНО та прослухали лекцію про особливості вступної кампанії 2019 року.

НТУ “Харківський політехнічний інститут”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *