У НТУ “Харківський політехнічний інститут” завершився фестиваль “Канікули з політехом”, який традиційно проводять у виші під час шкільних канікул. Цьогоріч до нього долучилися майже 1 тис учасників – школярі різного віку, їхні батьки, а також вчителі Харківщини.

Гостям запропонували майстер-класи, воркшопи та лабораторні досліди за різними напрямами – мехатроніка, 3D-друк, хімія, ливарне виробництво, сонячна енергетика, менеджмент. Наприклад, під час практичного уроку з хімії учасники перевіряли наявність нітратів у продуктах, вчились виготовляти “ідеальну” карамель, дізналися про нешкідливі харчові добавки та способи виготовлення жуйки.

Наукові лекції, майстер-класи, воркшопи та лабораторні досліди: у ХПІ завершився фестиваль “Канікули з політехом” - 5c45ad18a5207826039144

Вперше в межах проекту працювала школа з енергетичного напряму “Electrolium”, організована викладачами та студентами кафедри передачі електричної енергії ХПІ. Її учасниками стали вісім школярів, які спробували себе в ролі інженерів-проектувальників. Працюючи над власним проектом, вони відвідували лекції, майстер-класи та воркшопи в стилі STEM. Під керівництвом викладачів вишу учні працювали з паяльниками, використовували різні вимірювальні прилади, робили складні фізико-математичні розрахунки. За результатами змагань учасники отримали подарунки від організаторів.

Наукові лекції, майстер-класи, воркшопи та лабораторні досліди: у ХПІ завершився фестиваль “Канікули з політехом” - 5c45ad1850453925813558

Для школярів старших класів організували експрес-тестування з української та англійської, математики, фізики, біології, хімії, історії. Так, понад 260 старшокласників пройшли тестування на кшталт ЗНО та прослухали лекцію про особливості вступної кампанії 2019 року.

НТУ “Харківський політехнічний інститут”