Останнім часом використання друкувальної техніки у закладах освіти стало швидше обов’язковою, ніж бажаною мірою. Для забезпечення потреб школярів, студентів та науково-педагогічних колективів зазвичай використовуються високоякісні сучасні принтери, сканери та копіри.

Особливим попитом користуються розробки відомої корпорації Сanon, оскільки для них характерні:

  • висока якість;
  • довговічність;
  • функціональність;
  • доступні ціни.

Однак, варто пам’ятати, що для забезпечення коректної роботи пристроїв виведення інформації мають використовуватися якісні витратні матеріали. Оптимальне рішення – це оригінальні картриджі від Сanon.

5 переваг оригінальних картриджів

Купити оригінальні картриджі Сanon можна в moyo.ua

Чим заводські картриджі від виробника кращі за сумісні моделі?

  1. Оригінальні картриджі від Сanon завжди продаються у якісному, міцному та стійкому до пошкоджень корпусі. Звичайно, цей факт позитивним чином впливає на експлуатаційні характеристики витратних матеріалів – вони здатні витримати у кілька разів більше заправок і, відповідно, відрізняються тривалішим (ніж сумісні моделі) терміном використання.
  2. Сумісні картриджі або картриджі-підробки майже не підлягають реставрації, тому їхній вихід з ладу майже завжди свідчить про появу необхідності придбання нових витратних матеріалів. У свою чергу, за відновлення розробок Сanon сміливо можуть взятися фахівці майже будь-якого профільного сервісу.
  3. Оригінальні витратні матеріали набагато рідше завчасно виходять з ладу, адже відповідальність за їхню якість несе безпосередньо сам виробник. Крім того, Сanon турбується про споживачів своєї продукції, тому гарантує своєчасний ремонт чи заміну картриджів у випадку виявлення їхньої несправності (не з вини користувача).
  4. Оригінальні картриджі забезпечують високу якість друку. Яскравість, контрастність, насиченість та максимально якісна передача кольорів – те, чого майже у 100% випадків не варто чекати від картриджів-підробок. Тільки так звані заводські витратні матеріали гарантують оптимальні характеристики надрукованих зображень та документів.
  5. Заводські картриджі відрізняються простотою процесу заміни та використання. Під час встановлення оригінальних змінних блоків труднощі виникають вкрай рідко – особливо якщо дотримуватися рекомендацій з інструкції по експлуатації.

Отже, забезпечення якісної роботи друкувальної техніки у сучасних закладах освіти можливе лише за умови використання оригінальних витратних матеріалів, зокрема, виготовлених відомою японською корпорацією Сanon.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *