В оновленій редакції рейтингу «4 International Colleges& Universities» за січень 2019 року Житомирський національний агроекологічний університет перебуває    на 18 місці серед вітчизняних  закладів вищої освіти.

Житомирський державний університет ім.І.Франка у цьому рейтингу займає 41-шу сходинку, а Житомирський державний технологічний університет – 69-ту.

Однойменна австралійська компанія «4ICU» публікує свій рейтинг з 2005 року, оцінюючи популярність більше 11 тисяч  університетів світу та 171  університетів України за популярністю їхніх веб-ресурсів.

На думку авторів рейтингу, це допомагає міжнародним студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний навчальний заклад  є популярним в тій чи іншій країні.

У  рейтингу використовуються показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-представництв ВНЗ світу. Джерелами інформації виступають бази даних міжнародного Інтернет-гіганту Google, американської компанії Alexa Internet (дочірня компанія Amazon) та британської компанії Majestic-12.

У рейтингу «4 International Colleges& Universities» ЖНАЕУ  -  один із кращих в країні - zhnaeu 18

Нагадаємо, що    у міжнародному рейтингу «Ranking Web of Universities»,  результати якого оприлюднили нещодавно,   Житомирський національний агроекологічний  з липня піднявся     на 10 позицій  і нині займає 24 місце серед  вітчизняних закладів вищої освіти, 4614 – серед світових. Також цей показник найкращий серед університетів Житомирської області, адже ЖНАЕУ випереджає в рейтингу    ЖДТУ (34 місце) та ЖДУ ім. І .Франка (66 місце). Крім цього, серед аграрних закладів у країні,  ЖНАЕУ входить у ТОП-5 і займає ІІ місце, поступившись лише Національному Університету біоресурсів і природокористування України.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету