Студенти Уманського національного університету садівництва – наполегливі у навчанні та прагнуть пізнати всі тонкощі обраної професії. Тож активно беруть участь у різноманітних конкурсах і проектах. Одним з таких став освітній проект «Агро – 2019», зорганізований Фондом Бориса Колєснікова, однією з переможців якого у конкурсі «Харчові технології 2019» стала студентка нашого університету інженерно-технологічного факультету 41-тз групи Анастасія Трофуша. Головним призом змагання була участь у найбільшій світовій виставці, що проходила у м. Кельн, Німеччина.

Студентка Уманського НУС виграла престижний конкурс і відвідала найбільшу світову виставку солодощів у Німеччині - 3Скориставшись прекрасною нагодою поринути у світ передових технологій, представлених на виставці, Анастасія поспішила поділитися своїми враженнями від побаченого із університетським загалом: «Поїздка розпочалась із екскурсії по Кельну. Не дивлячись на невеликий дощ, ми відвідали Кельнський собор, пройшлись по площі Старий ринок і мосту Гогенцоллернів, оглянули Кельнську ратушу, а потім безліч інших історичних пам’яток цього стародавнього міста.

Завдяки перемозі в конкурсі «Харчові технології 2019» я відвідала одну з провідних виставок кондитерських виробів – ISM 2019. На даному заході були зібрані виробники смаколиків з усього світу, в тому числі й Україна. Загалом виставка об’єднала майже 38 тисяч відвідувачів із 144 країн. Це настільки масштабно, що неможливо передати словами. Чіпси з буряка, пиріжки з морозивом, попкорн із чаю, міні конвеєри з виробництва снеків – це лише незначна частина того, що вдалося побачити на виставці ISM 2019. Бажаю кожному студенти брати участь і перемагати в подібних конкурсах!».

Студентка Уманського НУС виграла престижний конкурс і відвідала найбільшу світову виставку солодощів у Німеччині - 4 2На думку колективу інженерно-технологічного факультету, саме сумлінне виконання програми підготовки бакалаврів дозволило Анастасії продемонструвати відмінний результат під час проведення конкурсу та отримати чудову можливість розширити свій професійний світогляд. Бажаємо переможниці успішного продовження наукової роботи та яскравих майбутніх перемог, а студентство закликаємо брати приклад і ще з більшим ентузіазмом здобувати професійні знання! Адже, як наочно продемонстрував приклад Анастасії, хто прагне – той отримує, хто вчиться – той перемагає!

Студентка Уманського НУС виграла престижний конкурс і відвідала найбільшу світову виставку солодощів у Німеччині - 2 1 1

Колектив інженерно-технологічного факультету Уманського НУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *