Учні початкових класів у сільській місцевості КНР провінції Хубей, готуючись до школи, повинні були купити стільці та парти і принести їх до класу. Газета Changjiang Times повідомила, що мати п’ятирічної Лу Силін із села Наньган району Шуньхе везла її парту до школи на мотоциклі. За інформацією видання, у початковій школі району Шуньхе з 5 тисяч учнів 3 тисячі повинні були принести до школи свої парти і стільці.

Директор цієї школи Чжун Фухай також витратив останні кілька днів до початку занять, шукаючи додаткові парти і стільці для дітей, чиї батьки живуть і працюють за містом більшу частину року. «У багатьох випадках батьки наших учнів працюють у містах, і діти лишаються вдома з літніми бабусями і дідусями», — пояснює Чжун.

Чиновник компартії села Ліньдянь, до якого журналісти звернулись по коментар, спочатку визнав, що деяким дітям потрібно було принести до школи парти, але потім відмовився підтвердити це.

За матеріалами epochtimes.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Хочеш до школи? Мусиш принести собі стілець і парту”
  1. Про те, що у Китаї іще гірше, газети писали
    – коли підняли пенсійний вік
    – коли чорнобильців позбавили пенсій
    Увага питання: що змінилось у законі про освіту? Невже побори з батьків узаконили й нам тепер є куди покращувати жжиття за китайським сценаріжм?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *