Віктор Христенко розмірковував у КПІ про пострадянський простір - 1НТУУ «КПІ» 11 вересня відвідала делегація Колегії Євразійської економічної комісії на чолі з її головою Віктором Христенком. Після ознайомлення з історією та сьогоденням КПІ Віктор Христенко прочитав студентам і викладачам університету лекцію «Досвід і перспективи Євразійської економічної інтеграції. Глобальний контекст».

Власне, це були міркування щодо деяких аспектів інтеграційних процесів, що розгортаються в світі, і, зокрема, на пострадянському просторі.

Виступ викликав надзвичайне зацікавлення серед університетського загалу. Нагадаємо, що протягом багатьох років Віктор Христенко обіймав відповідальні посади в керівництві Російської Федерації, був міністром промисловості та енергетики, міністром промисловості та торгівлі й віце-прем’єром у кількох складах уряду Росії, нині очолює вищий виконавчий орган Євразійської економічної комісії, тож його інформація – це, в буквальному розумінні, інформація з перших вуст.

Учасники делегації також зустрілися з керівництвом університету та кількох його факультетів і кафедр й обговорили спільні для пострадянських країн проблеми вищої освіти та можливі шляхи їх розв’язання.

За матеріалами kpi.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *