Силантьєв збере фізруків і зірок спорту в Українському домі - foto5sm224 вересня в приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик, 2) відбудеться  Перший міський Форум учителів фізичної культури – масштабна акція, де за схемою «рівний – рівному» обговорюватимуться можливості впровадження інноваційних рішень і методик викладання фізичної культури в школах м. Києва.

Захід організовує Громадська організація «Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання», президентом якої є Срібний призер Олімпійських ігор, Чемпіон світу та Європи з плавання Денис Силантьєв. Виходячи з розуміння суспільної важливості популяризації здорового способу життя, Фонд  визначив пріоритетне завдання – сприяння розвитку фізичної культури та спорту серед населення, створення умов для навчання дітей плавання та відбудова сучасної спортивної інфраструктури, доступної для масового відвідування. Адже без освітніх проектів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя, неможливо створити здорову націю.

За час діяльності Фонду було втілено низку соціальних проектів, один із яких – Форум учителів фізичної культури.  Недостатність знань, методичних і фахових навичок у роботі з дітьми створює значні труднощі для якісного проведення уроків фізкультури. Тож для спільного пошуку нових освітніх та виховних технологій, впровадження нетрадиційних форм і методів навчання та виховання й було організовано форум.

Упровадження та використання новітніх методик дасть можливість створити у викладацькій роботі різні форми взаємодії «учитель – учень», що допоможе спрогнозувати позитивне ставлення вихованця до уроку фізкультури та спорту.

Серед учасників форуму – провідні викладачі та вчителі фізкультури, вчителі-методисти, експерти в галузі фізичної культури та спорту, представники громадських організацій, зірки спорту – особистості, досвід яких допоможе налагодити інноваційну систему фізкультури, що забезпечить ефективне формування у школярів позитивної мотивації до здорового способу життя.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

10 коментар до “Силантьєв збере фізруків і зірок спорту в Українському домі”
 1. Физкультура – не только залог здорового образа жизни, она формирует в наших детях самосознание, культуру, их будущее в конце концов! Так держать Селантьев, движетесь в правильном русле!

 2. Очень приятно, что такая известная личность, как Силантьев, взялся за болючую тему. Фонд такой очень даже нужен, особенно сейчас, когда дети все сидят у телевтзоров и мониторов, уже забыли о физкультуре, плавании и спорте вообще. Это не модно сейчас. А когда такие супер-личности как олимпийские чемпионы берутся за такую проблему, думаю у них получится и смогут чуток эту серую паутинную массу расшевелить. Учителя физ-ры в школах, тренера и просто фанаты спорта если объединятся и выработают тактику и программу, хоть что-то сдвинется в этом плане. Надеюсь.

 3. Инициатива хорошая, но надо, чтобы там сидели не только киевские физруки, но и учителя из регионов. Это всеукраинская проблема.

  1. Я з цим повністю згодна, бо оті убогі школи в регіонах… Так відрізняється від Києва з інтерактивними дошками, там же не раби живуть, а теж діткию

  2. Хорошо подмечено. Особенно в регионах, там учителей физкультуры заменяют все кому не лень. А про плавание вообще не знают. В городских школах есть у многих бассейны и этот предмет входит в общую программу.

 4. потрібно переглядати підходи до фіз-ри в нашій країні, цілком згодна із Силант’євим! в нас чомусь останнім часом вважається що фіз-ра – це такий собі “лєвии” предмет, якій нікому не потрібен…

 5. Да неплохо было бы. чтобы после таких форумов и были сдвиги, а только и слышеш в новостях – очередная смерть ребенка на уроке физкультуры…

  1. Пам”ятаю, що у нашому класі лише двоє або троє дітей вміли плавати. Гадаю, з того часу стан справ серед школярів покращився не набагато. Тож владі треба знайти можливості а чиновникам від Міносвіти ввести обов”язкові уроки плавання у школах. І про це, гадаю варто говорити на Форумі.

 6. Підтримка спорту – це добре. Бо наші діти перевантажені розумово, ще й за собою оті рюкзаки носять. А яке харчування??? Пора вже давно звернути увагу.

  1. це не просто добре, це необхідно і дуже важливо! Катерина, погоджуюся з вами, діти дійсно перевантажені розумово, а про те, що в них не має ані енергії, ані здовро’я ніхто не думає! я вважаю, що середньостатистична дитина вивчає занадто глибоко хімію, математику- їй це в житті ніколи не згодиться, тоді я фізкультура – це основа самого життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *