У прокуратурі Житомирської  області 22 лютого відбулася зустріч із студентами-переможцями ІІ щорічного конкурсу творчих робіт «10 кроків прокурора до подолання корупції», організованого Генеральною прокуратурою України у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Серед переможців конкурсу –  студентка 5-го курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Крістіна Сторожук.

Вітаючи студентів із перемогою в обласному конкурсі, заступник прокурора області Роксолана Гребенюк зауважила, що у роботах не лише висловлені слушні ідеї, а й відчувається творчий підхід до їх втілення у практичну діяльність.

Нагадаємо, конкурс творчих робіт серед студентів, які навчаються за спеціальністю   «Право», проводиться вже другий рік поспіль. Цього разу у ньому взяли участь 15 студентів, які надіслали до прокуратура області цікаві дослідження та висловили своє бачення щодо процесів реформування органів прокуратури.

Надіслані роботи вимоглива конкурсна комісія, оцінювала за такими критеріями, як належний рівень правових знань, новизна, актуальність, креативність, а також можливість втілення студентських ідей у практичну діяльність прокурорів.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *