Серед тих студентів, що захворіли на кір, немає жодного іноземця, але їх також вакцинують

У Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова до 4 березня студенти навчаються дистанційно – через спалах кору. Про це повідомляє Вінниця.інфо.

За останні місяці в університеті ця хвороба вразила 70 осіб. Серед тих, хто захворів на кір, є не лише студенти, а й викладачі. Один зі студентівпомер від ускладнень корової пневмонії. Всього в університеті навчається понад 8000 студентів.

Як розповідає проректор з лікувальної роботи Василь Погорілий, призупинення навчального процесу планувалося до того, як помер важкохворий студент.

Погорілий також наголошує, спалах кору у навчальному закладі не треба порівнювати з епідемією.

“Це не епідемія, а саме спалах, найчастіше, серед студентів старших курсів – 4,5, та 6-х курсів. Мова йде про те, що саме це та категорія студентів, найбільше спілкується на практичних заняттях з пацієнтами у лікувальних закладах. Саме це стало однією з причин того, що стався спалах. Для запобігання контакту та зменшення вірогідності захворюваності, ректоратом було прийняте рішення розмежувати студентів і тимчасово призупинити навчання. Як для українських, так і іноземних громадян. Цей термін становить 9 днів. Цього достатньо. Зараз захворюваність на кір дещо знизилась. У нас зріс рівень вакцинації”, – продовжує проректор.

Хоча навчальний заклад студенти не відвідують, навчання триває дистанційно.

“Ми зробили таким чином, що всі матеріали, які пов’язані з заняттями, у повному обсязі вивішені на сайті університету та сайтах кафедр. По суті, це елементи дистанційного навчання. Тому, вони не відірвані від навчального процесу. Єдине, чого немає, це контакту з пацієнтами”, – підкреслює проректор.

Масові щеплення у навчальному закладі розпочалися з 4 грудня. На сьогоднішній день майже всі студенти вакциновані.

24 студенти не отримали щеплення тому, що зараз мають вірусні захворювання, а після одужання їх теж вакцинують. Серед тих студентів, хто захворів на кір, немає жодного іноземця, але їх також вакцинують.

Спалах кору: У Вінниці студенти медуніверситету тимчасово навчаються дистанційно -

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *