Конфлікт почався з суперечки з дитиною на уроці фізкультури.

На Вінниччині вчителька впала у кому після візиту батька учениці
шкільний конфлікт закінчився смертю вчительки. Жінка впала у кому після візиту батька учениці. Чоловік звинуватив її у тому, що скривдила його доньку, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Світлані Олійник було 46 років, вона працювала у Гнатківській школі  вчителькою початкових класів. Якось колега попросили її підмінити на уроці фізкультури у п’ятому класі. А там  одній із учениць хтось влучив м’ячем у голову.

“Дівчинка попросилась вийти полити на голову води, бо її вдарили м’ячем. Світлана Іванівна не відпустила, і зі слів вчительки, дівчинка її образила – сказала її, що та слаба на голову”, – розповідає директор Гнатківської школи Лариса Марущак.

 

Далі покази різняться: хтось каже, що вчителька лише зробила учениці зауваження, а от п’ятикласниця твердить – були не лише слова. Про це одразу  розказала своїй рідній тітці, яка у школі працює психологом. Та пішла до колеги розбиратися.

“Вона почала кричати, а якби вас так обізвали, на шо я сказала – діти бувають всякі, і мене так обзивають. Обертаюсь і кажу на коридорі: “Світлана Іванівна, ви не мали права їй такого робити – щипати чи бити””, – запевняє шкільний психолог Марина Кушнір.

Учителька перепросила у дівчинки, кажуть у школі.  Але за тиждень прийшов батько – стосунки з педагогом з’ясовували у кабінеті директора.

“Батько говорив на підвищених тонах, він жестикулював руками, ніяких тілесних ушкоджень, травм він їй не наносив. Говорив він те, що вчитель, який ображає дитину, не має права займатись викладацькою діяльністю”, – пояснює директор школи.

 

Світлана Олійник почала писати пояснювальну, але  раптово  знепритомніла. Мати про це дізналася одразу –  вона у цій школі працює прибиральницею.

“Я до неї: “Світланко, заговори, подивися”, в неї очі скляні стали, вона вже не заговорила”, – ділиться матір вчительки Надія Кушнір.

Померла Світлана за 17 днів, так і не опритомнівши. Лікарі кажуть – гіпертонічний криз призвів до інсульту.

“Була доставлена з місця роботи, зі школи. У вкрай важкому стані, в стані коми. Викликались до неї консультанти з обласних закладів, і вона в нас померла”, – коментує заступник головного лікаря Томашпільської лікарні Оксана Бутаговська.

 

У смерті вчительки родичі винуватять  шкільного психолога та батька учениці, але чоловік винним себе не вважає.

“Я пішов додому, вийшов з кабінету, вони залишились з директором. Про що в них розмова була, я не знаю. А через три години почув, що викликали “швидку”. Я своєї вини не відчуваю, рамки закону не переступив, тільки написав заяву”, – розповів батько учениці телефоном.

У відділі освіти створили комісію, але підтвердження, що на вчительку чинили тиск, не знайшли. Родичі звернулись до поліції та прокуратури.

 

ТСН

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *