У місті Конотоп Сумської області школяр одного з навчальних закладів розпилив газовий балончик, внаслідок чого постраждало шестеро дітей.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Повідомлення про те, що в одному з приміщень навчального закладу розпилено невідому газоподібну речовину надійшло від директора. Він повідомив, що задля забезпечення безпеки учнів уроки тимчасово припинені, а діти виведені на вулицю. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група на чолі з керівництвом підрозділу. Працівники поліції опитали школярів та педагогів, переглянули записи камер відеоспостереження, які зафіксували як один зі старшокласників розпилює вміст газового балончика», – розповіли у відділі комунікації.

Хлопця знайшли та опитали. Він пояснив, що іноді носить при собі газовий балончик для самозахисту, оскільки відвідує додаткові заняття у репетиторів і часто повертається додому затемно. А сьогодні просто забув його викласти вдома. Він запевняє: кнопку натиснув випадково, і завдати шкоди чи зірвати уроки не хотів.

До лікарів за допомогою із подразненням слизових оболонок очей та підозрою на отруєння газом звернулося шестеро дітей. Медики їм надали всю необхідну допомогу, після чого діти повернулися додому – госпіталізація жодному з них не знадобилась.

Наразі навчальний заклад продовжує свою роботу в штатному режимі.