Шкільний спорт набирає шалених обертів і виходить на новий якісний рівень. На цьому наголосив заступник Міністра освіти і науки Роман Греба, який взяв участь у відкритті  перших Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Сombat Games», що стартували в Києві.

«Вперше такі учнівські змагання проводяться у столичному Палаці спорту, – зазначив Роман Греба. – Це означає, що шкільний спорт набирає шалених обертів і виходить на новий якісний рівень. 500 спортсменів із 22 областей України та міста Києва змагаються у п’яти видах спорту (боротьба вільна та греко-римська, дзюдо, карате, тхеквондо) за путівки на Всесвітні ігри з єдиноборств серед школярів «ISF World School Combat Games 2019», які з 16 до 21 червня проходитимуть у Будапешті (Угорщина)». Заступник Міністра побажав учасникам «чесної безкомпромісної боротьби і яскравих перемог».

«Тільки разом, спільними зусиллями зі здоровою і спортивною молоддю Україна обов’язково переможе!» – переконаний Роман Греба.

Шкільний спорт виходить на новий якісний рівень, – Роман Греба - 1Шкільний спорт виходить на новий якісний рівень, – Роман Греба - 3Шкільний спорт виходить на новий якісний рівень, – Роман Греба - 5