Нещодавно у Дніпрі діти отруїлися саморобними “лизунами”. Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області на своїй сторінці в Фейсбук.

Шістьох школярів довелося госпіталізувати після того, як різнокольорову масу принесла одна з учениць 4-Б класу, яка хотіла здивувати друзів, ідеться в сюжеті ТСН. 1+1

Різнокольорову масу за рецептом з Інтернету виготовила дівчинка самостійно. Принесла друзям, щоб похвалитися вмінням. Діти почали скаржитися на нудоту, головний біль та запаморочення після того, як побавилися іграшками на перерві.

“Лизунів” зі специфічним запахом вони роздивлялися, кидали і навіть намагалися надувати. Вчителька, коли зайшла до класу, відчула сильний хімічний сморід – їй стало недобре, і педагог негайно вивела дітей надвір. “Від цієї речовини йшов оцей неприємний запах. Дуже різкий”, – кажуть очевидці.

У відомстві наголошують, що в інтернеті викладено багато рецептів виготовлення саморобних іграшок, до складу яких входять небезпечні інгредієнти, тому батькам варто бути дуже уважними до захоплень дітей.