На базі Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулася XXІ Міжвузівська науково-практична конференція «Методичні проблеми викладання математики у вищих навчальних закладах». Тема цьогорічної конференції-«Методологічні аспекти підготовки студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста до ЗНО з математики».

Мета проведення конференції – обмін досвідом, новими педагогічними і методичними ідеями з проблем викладання математики у ВНЗ, використання нових технологій навчання у сучасних умовах, обговорення питань науково-методичного супроводу викладання математичних дисциплін тощо.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася директор Технічного коледжу, к.п.н. Ганна Шемелюк. Модератором конференції була Наталія Сулик, голова методичного об’єднання викладачів математики технікумів і коледжів Львівської області.

З актуальною доповіддю перед учасниками  виступив заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Андрій Миляник.

Формат конференції дав можливість науковцям та педагогам взяти участь у обговоренні актуальних проблем,  щодо підвищення ефективності викладання математики в сучасних умовах, методологічних аспектів підготовки студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста до ЗНО, з математики тощо.

У роботі конференції  брали участь викладачі навчальних закладів Києва, Кам’янець-Подільського, Харкова, Чернігова, Запоріжжя, Херсона, Львова, Бродів, Червонограда, Золочева, Дрогобича та інших міст.

ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» представили викладачі вищої категорії, Оксана Шевчук та Олена Маньків.

Освітяни обговорили методичні проблеми викладання математики у ВНЗ - viber image 2019 03 01 20.50.25

За результатами роботи наукового заходу готується збірник матеріалів конференції

 

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *