2 березня 2019 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся регіональний фестиваль “ROBOfirst – більше ніж роботи”. Цей захід  відвідало понад 1500 осіб, з них 400 учасників та більше ніж 1000 глядачів.  У фестивалі взяли участь 33 команди (діти від 6 до 16 років) з Харківської, Сумської, Запорізької, Луганської, Донецької та Дніпровської областей, які презентували своїх роботів.

Успіхи в астрономічній та космічній наукових технологіях, викликані прикладними дослідженнями, які мають дуже сприятливий вплив на людство. Основний підхід, регіонального фестивалю “ROBOfirst – більше ніж роботи”, фокусувався та був направлений на культивацію та розвиток інтересу до навчання у сфері робототехніки та астрономії.

Серед почесних гостей фестивалю були: заступник голови ХОДА – Бабічев А. В., який у привітальному слові побажав учасникам й надалі продовжувати розвивати  та демонструвати свої знання та вміння в області IT-технологій, конструювання робототехніки, програмування, інженерії та архітектури. Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця – Пономаренко В. С., наголосив про необхідність реалізації подібних заходів в рамках впровадження концепції STEM – освіти в ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Директор громадської організації Харків IT-Кластер – Шаповал О. С. зазначила, що застосування сучасних інформаційних технологій у навчанні – одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу, та висловила побажання, щоб в Україні почали з’являтись свої «Ілони Маски», які за допомогою створених рішень, мали змогу  розвивати космічні технології.

В рамках цього заходу відбулись: змагання LEGO-роботів та презентація дитячих стартапів,  побудовано карту України з конструкторів LEGO, лазерні бої (Лазертаг),

майстер-клас з астрономії від Харківського планетарію, продемонстровано роботу 3D принтеру, який створено у Fablab (ХНЕУ ім. С. Кузнеця).

За підсумками фестивалю 17 команд здобули право на  участь у Всеукраїнському фестивалі,  запланованого на весну цього року.

 

Фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/xu3zSaVmYAPj5iTT8

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *