У рамках Інформаційного дня Програми  “Горизонт-2020”  у Житомирському національному агроекологічному університеті 28 лютого науковцям, викладачам та студентам презентували актуальні конкурси та гранти,  акцентуючи увагу на їх можливостях, напрямках, умовах, фінансуванні,  тощо.

Зокрема, про Україну в програмі “Горизонт – 2020” та індивідуальні гранти Європейської Ради досліджень (НКП “Розповсюдження досконалості та поширення участі в програмі “Горизонт-2020”,  НКП “Європейська Рада Досліджень”) розповіла Валентина Андрущенко.

 

Людмила Кострова поділилася інформацією  про актуальні конкурси за тематичним напрямом “Європа у світі, що змінюється: інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства” (НКП “Безпечні суспільства, захист свобод і безпека громадян Європи”).

Про індивідуальні програми мобільності для науковців та співпрацю в межах наукових консорціумів (НКП “Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри”) у ЖНАЕУ говорив Олексій Савкевич, а про  конкурси за напрямом “Здоров`я”: можливості, ініціативи та шляхи включення в консорціум» (НКП “Здоров’я”, “Харчова Безпека”) – Таїсія Симочко.

 

Модератором заходу була  керівник Центру інтелектуальної власності, інноватики та управління проектами ЖНАЕУ Ірина Литвинчук.

 

Після завершення презентації усім учасникам вручили сертифікати.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *