Друга світова війна залишила глибокий слід в історії українського народу та на сторінках літопису Уманського національного університету садівництва. 10 березня минає 75 років відтоді, як нищівна орда окупаційних військ Німеччини полишила землі Умані та нашої Альма матер, та пам’ять про події тих років, про нищівні наслідки руйнації жива і нині.

На спомин тих подій, коли земля здригалася від рішучого поступу визволителів Умані та за полеглими у роки Другої світової війни представники колективу Уманського НУС на чолі з ректором Оленою Непочатенко взяли участь у загальноміських заходах, приурочених до цієї події.

В Уманському НУС відзначили 75-у річницю визволення Умані від нацистських загарбників - 3 4

Згадуючи ті часи, старожили університету кажуть, що в ті роки нашому навчальному закладу довелося пережити великі збитки. Нищівної руйнації зазнали корпуси та матеріально-технічна база, понад 350 осіб пішли на фронт, більше 80 з них загинули.

Нині, напередодні 75 річниці звільнення Умані від окупантів, до пам’ятника Юрію Глібку, розташованому на території Уманського НУС, прийшли студенти та викладачі, аби з пошаною та гордістю за своїх земляків схилити голови перед героями минулих поколінь, які самовіддано захищали свою землю від поневолення. А ще – попрохати подумки про неповторність такого страшного лиха, як війна.

Ми пам’ятаємо подвиг Героїв…

В Уманському НУС відзначили 75-у річницю визволення Умані від нацистських загарбників - 2 6

В Уманському НУС відзначили 75-у річницю визволення Умані від нацистських загарбників - 1 5

Прес-центр Уманського НУС

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *