11 березня у рамках робочого візиту на Черкащину перший заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей поспілкувався з освітянами області.

Зустріч відбулася на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради за участі начальника управління освіти і науки ОДА Валерія Данилевського, ректора ОІПОПП Наталії Чепурної, керівників відділів освіти районів, міст та ОТГ, завідувачів методичних кабінетів.

У своєму виступі Павло Кузьмович означив перспективи розвитку освітньої галузі, зокрема у світлі процесів децентралізації. Також представник міністерства визначив ціннісні орієнтири впровадження Концепції Нової української школи. Окремий акцент було зроблено на необхідності усвідомлення кожним освітянином своєї ролі в реалізації освітньої реформи та якісного оновлення освітнього процесу.

–  Перейміться та продовжіть впроваджувати положення Нової української школи. Я вірю, що це правильний шлях. Працюймо, думаймо про нашу державу!, – резюмував перший заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

У рамках заходу присутні мали нагоду поставити запитання представнику МОНУ. Зокрема було розглянуто питання упровадження електронної системи документообігу в закладах освіти, підвищення заробітної плати, використання освітньої субвенції, розвитку позашкільної освіти, діяльності служби забезпечення якості освіти, забезпечення шкільними автобусами, навчальними підручниками, організаційної діяльності опорних закладів освіти та філій, атестації педагогічної діяльності тощо.

Павло Хобзей зустрівся з освітянами Черкащини - DSC 7324

Інформує управління освіти і науки Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *