У Львові на вчителя “Захисту Вітчизни” подали в суд через вказівки на помилку в підручнику для 10 класів. Повідомляє РБК-Україна.

 

Раніше вчитель Класичної гімназії при ЛНУ імені Івана Франка Сергій Хараху подав скаргу щодо неправдивих фактів у новому підручнику. У своїй скарзі, яку опублікував ще раніше у себе на сторінці Facebook, вчитель вказував на велику кількість помилок, які є в підручнику.

У підручнику Захист Вітчизни” для 10 класу автором Миколою Гнатюком Ростиславовичем свідомо допущена брехня щодо історичних подій і відносин з Росією. Так на стор. 38 зазначено, що був підписаний договір між Україною і Росією у 1654 році. Тоді не було Росії, а існувало Московське царство. Росія як назва країни з’явилася в 1721 році. Так само спільної перемоги під Містечком не було, але автор знову вказує про те, що “українські і російські війська…”. Не було ніяких російських військ! Прошу ще раз перевірити цей підручник. Адже я почав читати, а вже стільки цікавого знайшов“, – написав Сергій Хараху.

Раніше в ЗМІ вже висвітлювалася заява цього вчителя, однак тепер стало відомо, що видавництво “Генеза” та видання “Високий Замок” про захист ділової репутації та відшкодування моральної шкоди подали в суд на Сергія Хараху.

Видавництво “Генеза” – приватна фірма-мільйонер на бюджетних замовленнях судиться з простим вчителем зі Львова та видавництво “Високий Замок” online… за те, що я їх образив у статті. Ось що мене цікавить в першу чергу. Чому видавництво “Генеза” не судиться проти Леополіс-ньюз? По-друге, сума відшкодування 100 тисяч. Це вони що мене на вчительську зарплату хочуть покарати? Жорстоко“, – написав вчитель “Захисту Вітчизни”.

Колаж РБК-Україна

Один коментар до “У Львові на вчителя подали в суд через вказівки на помилку в підручнику”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *