Студентка факультету менеджменту Уманського НУС Крістіни Сухецької посіла 1 місце у конкурсі «Strategic development of agrarian sector – vision of the young Ukrainian specialists»!, який проводив «Німецько-український агрополітичний діалог» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Науково-методичного центру «Агроосвіта», а також Українського Національного Аграрного Форуму. І, як винагороду, переможниця отримала можливість взяти участь у фаховій поїздці до Берліну (Німеччина) у рамках тематики «Дигіталізація в сільському господарстві та аграрному управлінні – інтелектуальні рішення для майбутнього. Німецький досвід».

Подорож студентки Уманського НУС до Берліну за перемогу в конкурсі - 1200x800 img 06862.95f

Учасники поїздки відвідали Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини, де ознайомилися з сучасним досвідом ведення ефективної політики у сфері сільського господарства, а також побували в університеті ім. Гумбольдта, де зустрілися з професорами Дітером Кіршке та Вольфганом Бокельманном. Під час подорожі учасники також мали можливість познайомитися та поспілкуватися з керівництвом Мінагрополітики України Ольгою Трофімцевою (заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції).

Подорож студентки Уманського НУС до Берліну за перемогу в конкурсі - newsstud08.02.194

Ключовою ж подією поїздки стало відвідання Міжнародного зеленого тижня у Берліні – найбільшої світової виставки продовольства, сільського господарства та садівництва, на якій виробники з усіх куточків світу представляли свою продукцію.

Колектив кафедри менеджменту Уманського НУС