У Запорізькому національному університеті відбувся захист проектів учасників «Бізнес-інкубатора економічного факультету ЗНУ». Із робіт 24 інкубантів, більшість із яких є студентами економічного факультету, попередній конкурсний відбір пройшли семеро. Зокрема, Маргарита Іпатько має задум розвинути ідею «Антикафе із тваринами» і на базі вже набутого досвіду не тільки заробляти гроші, а й рятувати безпритульних тварин.

Не менш цікавий і вдалий проект соціального підприємництва представив Сергій Кунатенко під назвою «Синергія». Проектант пропонує спільно з представниками факультетів біологічного, економічного та журналістики популяризувати ідею щодо вирощування іменних саджанців екзотичних рослин, які потім замовник отримує та може висадити будь-де. Не менш корисним сегментом експертного ринку може стати проект, який запропонувала інкубант Світлана Савченко. Ідея щодо створення фірми «Мій еталон», яка здійснюватиме аудиторську експертизу якості продуктів для різного рівня виробників і надаватиме висновки й поради, може сприяти поліпшенню показників продукції, яка потрапляє до споживачів. Дар’я Хапорова запропонувала розпочати створювати рекреаційні зони на місцях колишніх кар’єрів, відповідно до світового досвіду. І представила конкретний проект щодо створення зони культурного відпочинку на місці Мокрянського гранітного кар’єру в Шевченківському районі міста Запоріжжя. А от Андрій Кікош та Андрій Шелестин вже працюють у рамках об’єднання «Андріїв-Тур». Окрім іншого, вже три роки працює мобільний додаток Colovas, який представив Владислав Чирва. Група айтішників, до складу якої він входить, планує розширити його функціональні можливості.

Соціальна тематика стала провідною в конкурсі проектів у ЗНУ - 55446977 2494210480608330 205821730541797376 n

Наприкінці засідання представники конкурсного журі відзначили актуальність усіх представлених для захисту проектів, високий рівень розробок та їхню практичну готовність до реалізації.

Соціальна тематика стала провідною в конкурсі проектів у ЗНУ - 55528680 2494209983941713 6443781327299805184 n

Для довідки
«Бізнес-інкубатора економічного факультету ЗНУ» працює на базі вишу вже кілька років. Завдання й значення його для розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні важко переоцінити в контексті його сегментного складника. Переможці відповідних етапів проектних конкурсів традиційно демонструють високий рівень готовності до самостійної бізнесової діяльності, а також розробляють цікаві й соціально корисні проекти, які вже втілюються в життя або чекають на фінансування.

Прес-служба ЗНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *