Студенти Уманського національного університету садівництва – ініціативні, ерудовані та талановиті. А доказом цього став традиційний конкурс «Студентський лідер року – 2019», який відбувся в університеті, емоційно зарядивши студентів і викладачів позитивом і гарним настроєм.

Учасниками дійства, які змагалися за володіння титулом кращого з кращих, стали представники всіх шести факультетів університету: Дарина Жилун (факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин); Ігор Васюта (факультет агрономії); Дар’я Якубовська (факультет економіки і підприємництва); Катерина Куцик (факультет менеджменту); Марина Булат (факультет лісового і садово-паркового господарства); Андрій Бекало (інженерно-технологічний факультет).

Конкурс проходив у три етапи: під час першого відбувалося знайомство глядачів з учасниками у рамках конкурсу «Візитівка»; другий етап розкрив таланти конкурсантів, а під час третього кожен з лідерів факультету мав змогу проявити свою ерудицію.

Змагання проходило у неймовірно позитивній атмосфері, за шаленої підтримки фан-груп учасників і з мінімальним відривом в оцінках суддівської колегії. Кожен з глядачів отримав неймовірне задоволення, а учасники – неперевершений досвід.

Ми вітаємо всіх учасників, а особливо переможницю – студентку факультету менеджменту Катерину Куцик!

Бажаємо всім конкурсантам успіху та здійснення мрій!

В Уманському НУС обрали студентського лідера - 2 9 1

В Уманському НУС обрали студентського лідера - 1 8

Прес-центр Уманського НУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *