29 березня 2019 року завершили стажування педагогічні працівники ЗП(ПТ)О на базі Навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій та матеріалів ТзОВ «Снєжка-Україна» ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти».

Відповідно до програми стажування теоретична частина передбачала ознайомлення з новими  технологіями та сучасними будівельними матеріалами. Стажувальники практично відпрацювали вправи з використання нових матеріалів «Снєжка» («Sniezka PLATINIUM», «Magnat», «Sniezka», «Acryl-Putz») для опорядження поверхонь.

Підвищення професійної майстерності педагогів відбувалося шляхом освоєння нових компетенцій з професії, а саме: практичного нанесення  шпаклівки Acryl-Putz ST10 і полімерної грунтовки Acryl-Putz GU40 (2 в 1). Навчально-практичний центр забезпечив учасникам стажування організаційний супровід, надав сучасні інструменти та всі необхідні матеріали для виконання робіт.

Стажування пройшли 5 майстрів виробничого навчання з професій маляр, штукатур із 3 закладів професійної освіти: ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», Хустського професійного ліцею.

Під час стажування педагогічні працівники опанували також програму семінару-практикуму «Новітні технології та сучасні матеріали в будівництві» та відвідали майстер-класи по нанесенню будівельних матеріалів на поверхні, декоруванню поверхонь, створенню фактурного декору.

За результатами навчання слухачі отримали довідки встановленого зразка про успішне проходження стажування. А по завершенню семінару-практикуму педагогам були вручені сертифікати про вивчення сучасних виробничих технологій.

Повідомляє Навчально-методичний центр ПТО у Закарпатській області

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *