Студентів галузі знань «Інформаційні технології» привітали декан факультету обліку та фінансів Ковальчук О. Д., директор центру кар’єрного розвитку і корпоративних зв’язків Степаненко Н. І., співробітники центру ІТ та викладачі кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем. Підготовка до свята проводилась у режимі повної секретності. Організатори заходу підготували для майбутніх ІТшників несподівані подарунки. День видався переповнений позитивними емоціями та щасливими посмішками студентів.

Дата 4.04 була обрана невипадково, адже цього дня святкують Міжнародний день Інтернету, а також неофіційний день Web-майстра. Крім того, вона нагадує про найвідомішу помилку мережі «HTTP 404». Помилка 404 або Not Found – стандартний код відповіді HTTP про те, що сервер не може знайти дані відповідно до запиту. Тому девізом свята стала фраза: «Помилок не буває, є лише досвід!».

Історична довідка. Міжнародний день Інтернету присвячений пам’яті святого Ісідора Севільського, покровителя діячів науки, тих, хто навчається, і користувачів Інтернету. Святий жив у VI–VІI ст. і вважається автором першої у світі енциклопедії – 20-томника «Етимологія». У своїй праці він використав систему перехресних посилань, яка віддалено нагадує гіперпосилання в мережі Інтернет. Ісідор Севільський помер 4 квітня 636 р., а в кінці минулого століття Іван Павло ІІ санкціонував свято на честь покровителя Інтернету. Рішення аргументовано тим, що мережа представляє собою енциклопедію людських знань. Саме тому день Інтернету святкують 4 квітня.