Щороку  державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище» запрошує юних митців Запорізької та Дніпропетровської областей взяти участь у відкритому творчому конкурсі «Золотий олівець».

Шість років поспіль, кожен юнак чи дівчина віком від 14 до 19 років може проявити талант художника в творчій та дружній атмосфері, яку з натхненням створюють викладачі та майстри училища. Щороку кількість учасників постійно збільшується. В «Золотому олівці-2019» взяли участь 91 учасник.

Компетентне та поважне журі, до складу якого увійшли представники творчої еліти міста, визначили переможців та призерів конкурсу. І місце посіла учениця КЗ «Нікопольська міська школа мистецтв» Загамула Є., ІІ – учениця Дитячої школи мистецтв № 4 Сінько Є., ІІІ – учениця ДНЗ «ЗВПУ» Аверічева Д. Призами нагородили учасниць конкурсу Баженову Ю., Гаркушу К., Яременко К.

Всі інші учасники, окрім дипломів, отримали незабутні враження від конкурсу, змогли ознайомитися з умовами вступу до закладу професійної (професійно-технічної) освіти, переглянули творчі доробки учнів і випускників училища з професій «Живописець. Флорист», «Декоратор вітрин. Флорист».

Заступник директора з НМР ДНЗ «ЗВПУ» Кулинич О.А.