Шановні вчителі географії!


Звертаюсь, в першу чергу, до новаторів, кому небайдуже майбутнє української освіти та хто прагне бути завжди на передньому плані технологій та прогресу.

ДНВП “Картографія” спільно з видавництвом “Педагогічна преса” довгий час працюють над створенням першого в Україні СПРАВЖНЬОГО ЕЛЕКТРОННОГО ПІДРУЧНИКА з Географії (6 клас – рівень стандарт). На відміну від інших продуктів, де звичайний паперовий макет обгортають в електронну оболонку, наш підручник – це справді  ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК. У ньому є мультимедійні та інтерактивні компоненти, звукове супроводження, розгалужена система тестування з різними рівнями доступу.

Ми прагнули створити для дітей, які будуть навчатись за цим підручником, максимально зручні умови його використання. Наприклад, чи багато підручників можуть похвалитись тим, що дитина може повторити його матеріал, просто прослухавши під час дороги зі школи чи до школи?

Ми подумали про вчителів, для яких створили систему тестування учнів та можливість модифікувати підручник “на власний розсуд”.

 

Але ми намагаємось зробити наш ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК більш досконалим і для цього нам потрібна ВАША допомога. Хто, як не Ви, знає як краще навчити дітей Вашого предмета? Хто, як не Ви з Вашим досвідом і талантами, може сказати, як має виглядати СПРАВЖНІЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК?

 

Що ми пропонуємо? Долучитись до БЕТА-тестування підручника.
Ми розділили підручник на сім частин (для зручності обробки). Ви обираєте, на Ваш розсуд, частину підручника, яку бажаєте переглянути. Пишете зауваження та пропозиції до підручника. Після обробки зауважень і виходу релізу підручника – даєте на нього рецензію (соціальні мережі).

 

Що Ви отримаєте? Інструмент – СПРАВЖНІЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК (у створенні якого Ви брали участь) в кількості 30 ліцензій терміном на 1 рік.

 

Як долучитись?

Заповнити форму https://forms.gle/NNeEm3VsRi7CS1pHA

Отримати лист-підтвердження та реквізити доступу з інструкцією подальших дій.

(Лист буде надіслано до 1 травня, після розподілу тем)

Чекаємо на Вас.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу