У Житомирському національному агроекологічному університету 9 квітня провели «Агрополітичні дебати», участь в яких взяли чотири команди – представники різних   факультетів навчального закладу.

Модератором заходу виступив тренер по дебатах, голова ГО «Шлях відродження» Ігор Кипенко. Нагадаємо, що агрополітичні дебати – інтелектуальна дискусія, під час якої студенти відстоюють протилежні погляди з актуальних для сучасної  України питань.

Команда Уряду, до якої входили Премєр-міністр, його заступник, секретар і член Уряду, представляли ствердження, а опозиція, у складі лідера, його заступника, секретаря і члена опозиції,  – заперечення.

Для дебатів було представлено дві теми  – «Сильна диктатура краща за демократію», «Вибори не для всіх: право голосу має бути обмеженим». Команди мали час на підготовку і виступи.

 

За результатами голосування журі,   І місце зайняла команда «Л.І.Д.Л.»:

–               Шаробокова Єлизвата, студентка 1 курсу факультету інженерії та енергетики

–               Оленюк Дмитро, студент 2 курсу факультету обліку та фінансів

–               Чуніхіна Єлизавета, студентка 3 курсу факультету економіки та менеджменту

–               Регета Ігор – студент 4 курсу факультету екології і права

 

Абсолютним переможцем І етапу «Агрополітичних дебатів»  у ЖНАЕУ став студент 1 курсу факультету економіки та менеджменту Рожков Олександр, який  візьме участь в  ІІ етапі, що проходитиме  в Харкові у рамках зльоту студентських лідерів аграрної освіти.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету