Співробітники поліції притягнули до адміністративної відповідальності вчителя в місті Боярка за порушення виборчого права та цькування учнів.

Про це повідомляє управління Нацполіції в Київській області 17 квітня.

Як повідомлялося, вчителька історії змусила учня 10 класучитати вголос перед класом текст про «Шкоду Зеленського для України!» Відбулося це 15 квітня під час уроку. Учень читати текст відмовився, сфотографував його і відправив батькам. За тиждень до того та ж сама вчителька проводила для учнів усну лекцію на ту ж тему.

Зазначається, що поліцейські перевірили інформацію одного з телеканалів, у якому стверджувалося, що вчителька проводив політичну агітацію серед учнів. Працівники Києво-Святошинського відділу поліції зареєстрували та провели відповідну перевірку.

«Встановлено, що 57-річний учитель під час уроку порушив чинне законодавство, що виразилося в його висловлюваннях щодо політичної ситуації в країні і проведення другого туру виборів президента України», – йдеться в повідомленні.

Стосовно викладача склали два адміністративних протоколи за статтею про булінг / цькування і порушення обмежень щодо ведення передвиборчої агітації (ст.173-4, ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Матеріали будуть направлені до суду для прийняття рішення.