День відкритих дверей в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» 18 квітня 2019 року виявився напрочуд жвавим. Велика кількість гостей, а це майже двісті учнів закладів середньої освіти, шкіл-інтернатів міста і області, вчителі та батьки, одразу ж, як перетинали поріг закладу професійної освіти, потрапляли у вирій різноманітних майстер-класів, конкурсів, виставок, екскурсій.

Учні шкіл міста Запоріжжя № 23, № 76, № 41 Гімназії «Основа» та спеціалізованої школи інтернату №7, які прийшли майже цілими класами, затято поринули у цікавий світ знайомства з професіями за допомогою Квесту «Подорож до майбутнього».

Викладачі та майстри училища запропонували майбутнім абітурієнтам цікаві інтерактивні, рухливі, практичні та веселі завдання для ознайомлення школярів з професіями будівельного, художнього, адміністративно-економічного напрямів, підготовку за якими здійснює ДНЗ «ЗВПУ». Виступ агітбригади, концерт художньої самодіяльності талановитих учнів, нагородження команд-учасниць Квесту завершив цей насичений подіями та враженнями день.

Професійній освіті сьогодні приділяється багато уваги, зростає попит на кваліфікованих робітників з боку роботодавців. А от же творча, працьовита команда педагогічних працівників і учнів Запорізького вищого професійного училища обов’язково поповниться молоддю, яка обере для себе складний, але цікавий шлях у майбутнє.

Заступник директора з НМР Кулинич О.А.