Українські авіамоделісти - у трійці світових лідерів - holУ травні цього року юні авіамоделісти Центру науково-технічної творчості м. Марганцю Дніпропетровської області взяли участь у першості області з авіамодельного спорту серед школярів та етапі Кубка України «Сніжинка-2012», у червні – Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді, у Чемпіонаті та першості України, в липні позмагалися в фіналі Кубку України.

Наприкінці літа команда Дніпропетровської області у складі Дмитра Сєдньова, Дениса Жарія і Михайла Борщевського та під керівництвомУкраїнські авіамоделісти - у трійці світових лідерів - 22 тренера, майстра спорту України Михайла Серебрякова представила нашу державу на Чемпіонаті світу з авіамодельного спорту серед юніорів в класі авіамоделей F-1-D в місті Белград (Сербія), посівши у нелегкому суперництві з командами з 17 країн світу призове ІІІ місце.

В особистому заліку кращий зі спортсменів команди Дмитро Сєдньов посів почесне шосте місце.

Участь у чемпіонаті стала можливою завдяки ініціативній підтримці директора Дніпропетровського обласного Центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Людмили Волкової, яка віднайшла можливість фінансування поїздки команди.

Для учасників змагань була проведена цікава пізнавальна програма: екскурсія Белградом та знайомство з дивовижним Будапештом.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *