Традиційно щовесни Уманський національний університет садівництва відкриває свої двері для абітурієнтів. День відкритих дверей – один з найважливіших заходів, адже саме в такому дружньому й інформаційно всеохоплюючому форматі майбутнім студентам надається можливість остаточно визначитися з закладом вищої освіти та спеціальністю для навчання.

Велика кількість бажаючих ознайомитися з навчальною діяльністю, уточнити факультети та напрями, а також умови вступу, завітала нині до Уманського НУС.
Гостей радо зустрічали студенти та професорсько-викладацький склад навчального закладу. Оглядові екскурсії і цікаві розповіді про факультети, на яких здійснюється навчання в університеті – агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, інженерно-технологічному, лісового і садово-паркового господарства, економіки і підприємництва та менеджменту, – а також про спеціальності, їх особливості – про все це гості мали змогу почути у стислому та зрозумілому форматі.

Для колективу Уманського НУС День відкритих дверей – це справжнє свято, адже тут завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю України. Гостинно відкриваючи двері, запрошують зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя й уявити себе частиною великої університетської родини!
Прес-центр Уманського НУС