У XIV Параолімпійських іграх у Лондоні брали участь 150 українських спортсменів параолімпійців, 79 з них завоювали медалі, тобто більше, ніж кожен другий прибув зі змагань з нагородою. Про це повідомив голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін під час брифінгу в Будинку Уряду 12 вересня.

За словами Равіля Сафіулліна, українські параолімпійці тріумфально виступили на Іграх 14-ї Параолімпіади, показавши найкращий результат за часи незалежності України. Вони завоювали  84 медалі, з яких  32 золоті, 24 срібні та 28 бронзових.

Наші спортсмени під час цих параолімпійських ігор встановили 21 рекорд Європи, 8 – світових рекордів та 11 паралімпійських рекордів.

Сьогодні на засідання уряду винесено проект постанови про підвищення розміру преміальних паралімпійцям за отримані нагороди. Так, винагороду за «золото» буде підвищено з 700 до 800 тисяч гривень, за «срібло» – з 500 до 550 тисяч гривень, за «бронзу» – з 350 до 380 тисяч гривень.

Голова Державної служби молоді та спорту запевнив, що вже найближчим часом спортсмени-паралімпійці отримають винагороду за свої перемоги.

Також він повідомив, що завтра 13 вересня о 14:00 в Державній службі молоді та спорту України відбудеться прес-конференція за підсумками успішного виступу національної паралімпійської збірної команди України на XIV Паралімпіаді в Лондоні. У заході візьмуть участь Президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, герої-параолімпійці – володарі найвищих нагород Параолімпіади-2012 та їхні тренери.

За інформацією Урядового порталу

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу