У Маріуполі 24-річний вчитель переміг у конкурсі на посаду директора школи. Головна мета, каже молодий директор, викликати в учнів бажання вчитися. Про це йдеться у сюжеті 5 каналу.

Микола Чайкін –  наймолодший директор школи мешкає на Донеччині. Вчитель німецької керує маріупольською школою №26. На цю посаду його кандидатуру затвердили після перемоги у конкурсі. Батькам та вчителям сподобалась концепція розвитку закладу, яку представив педагог.

Про нового директора вчителі, учні та батьки знають не надто багато. Познайомились з ним кілька тижнів тому. Тож, поки що обговорюють лише його зовнішній вигляд.

А школярка Поліна Ткаченко каже: “”Я думаю, що щось зміниться в школі на краще. Буде щось сучасне після ремонту. Для початку хочеться, щоб дозволили телефони в школу носити, і щоб інтернет був без пароля”.

Молодий директор каже: “Зважитися мені було, звичайно, складно. Але мене підтримала моя сім’я, мене підтримали колеги на роботі. І знаєте, без підтримки нічого б не було. Подав документи, пройшов конкурс, переміг”.

Головна мета, каже молодий директор, викликати в учнів бажання вчитися, за допомогою змагань та спільних зусиль педагогічного колективу, учнів та батьків.

“Повинні адміністрація, вчителі та батьки об’єднатися, об’єднати наші зусилля для того, щоб організувати такий навчальний процес, такий освітній простір для наших учнів, щоб вони хотіли прийти в школу”, – каже Микола Чайкін.