Викладач циклової комісії готельно-ресторанної справи Львівського кооперативного коледжу економіки і права Надія Ділай провела практичне заняття, для студентів на базі готелю « Reikatz Dworzec».

Мета заняття – надбання практичних навичок з вивчення і дослідження особливостей роботи діючих підприємств готельного господарства, сучасних концепцій обслуговування відвідувачів та тенденцій розвитку готельного господарства в м. Львові.

На початку заняття,  керуюча готелю розповіла майбутнім фахівцям про історію підприємства, його структуру, основні напрями розвитку, особливостей роботи готелю, готельними стандартами тощо

Студенти оглянули номерний фонд комплексу, ознайомились з принципами роботи готелю та конкурентними переваги на ринку готельних послуг, професійними компетентностями персоналу, інноваційними методами обслуговування, особливостями формування атмосфери гостинності, ознайомили з тонкощами ведення готельного бізнесу.

Студенти  активно задавали питання керуючому закладу та отримували на них професійні відповіді.

Результатами проведеної екскурсії є приємні враження  від високих стандартів обслуговування туристів.

Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії готельно – ресторанної справи та студенти спеціальності, вдячні  керівництву та працівникам готелю «Reikartz Dworzec» за надану можливість провести практичне заняття на базі їхнього підприємства.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права